mini duyurular
İletişim / Gizlilik & Kullanım Koşulları

Gizlilik Koşulları


Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. veya ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.
Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. Kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

  • Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  • Elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
  • İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek,

Kişisel bilgilere, sadece Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. yetkili personeli ve Kişisel bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. 'ye aittir.

Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş., web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Kullanım Koşulları

Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo ve ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler (bundan sonra ‘İçerik’ olarak anılacaktır) üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş.'ye aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Sitemizde yer alan İçeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı izni ile kullanılabilir. İçerik üzerinde İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan İçerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz.

Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, sizi Yıldız Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş.'ye ait web ağının dışına götürebilir. bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. 'ye hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. , bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. ve bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali zarar, ziyan veya hasardan veya doğabilecek cezai sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş., bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötüniyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Balance Rent A Car Otomotiv Hizmetleri A.Ş. veya bağlı şirketleri, iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.